Στη Σχολή Γονέων Βεροίας την Τετάρτη 5 Δεκεμβρίου στο πνευματικό κέντρο της Ιεράς Μητροπόλεως πραγματοποιήθηκε η τέταρτη κατά σειρά συνάντηση όπου ομιλήτρια ήταν η Καθηγήτρια Ιατρικής Σχολής Α.Π.Θ. κ. Βασιλική Κώστα και ανέπτυξε το θέμα: «Η επίδραση του προτύπου στη διαμόρφωση της προσωπικότητας του παιδιού».
Νέοι και Εκκλησία
08 Δεκεμβρίου, 2018
«Η επίδραση του προτύπου στη διαμόρφωση της προσωπικότητας του παιδιού»
Διαδώστε:
![](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2018/12/poooooooooooooooooooooooo.jpg)
Διαδώστε: