27/12/2020
27/12/2020
Κάθε χρόνο, την δεύτερη ημέρα των Χριστουγέννων, ώρα 7.00 το απόγευμα, η Ιερά Μητρόπολη Ναυπάκτου και Αγίου Βλασίου, το Τμήμα Νεότητος, διοργάνωνε την Χριστουγεννιάτικη Εορτή της στην Παπαχαραλάμπειο Αίθουσα της Ναυπάκτου. Φέτος, λόγω των περιοριστικών μέτρων της πανδημίας, η εορτή αναβλήθηκε και αντ’ αυτής προβλήθηκε ένα αναμνηστικό βίντεο με τίτλο «Αντίδωρο» Χριστουγεννιάτικης Εορτής 2020.
27 Δεκεμβρίου, 2020 - 13:29
Τελευταία ενημέρωση: 27/12/2020 - 12:08
“Αντίδωρο” Χριστουγεννιάτικης Εορτής 2020
![“Αντίδωρο” Χριστουγεννιάτικης Εορτής 2020](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2020/12/παθιδθα-1024x497.jpg)
Κάθε χρόνο, την δεύτερη ημέρα των Χριστουγέννων, ώρα 7.00 το απόγευμα, η Ιερά Μητρόπολη Ναυπάκτου και Αγίου Βλασίου, το Τμήμα Νεότητος, διοργάνωνε την Χριστουγεννιάτικη Εορτή της στην Παπαχαραλάμπειο Αίθουσα της Ναυπάκτου.
Φέτος, λόγω των περιοριστικών μέτρων της πανδημίας, η εορτή αναβλήθηκε και αντ’ αυτής προβλήθηκε ένα αναμνηστικό βίντεο με τίτλο «Αντίδωρο» Χριστουγεννιάτικης Εορτής 2020.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλέστερα Άρθρα
Ι.Μ. Ναυπάκτου και Αγίου Βλασίου
Μητρόπολη Ναυπάκτου: Λήξη κατασκηνωτικής περιόδου κοριτσιών «Ευλογημένο Καταφύγιο»
17.07.2024
Η νέα Πρέσβης της Αλβανίας στο Πατριαρχείο Ρουμανίας
17.07.2024
Εκοιμήθη ο Καθηγητής της Θεολογικής Σχολής Α.Π.Θ. Ιωάννης Μπάκας
17.07.2024
Η εορτή της Αγίας Μαρίνης στη Ν. Φιλαδέλφεια