12/07/2022
12/07/2022
Ξεκίνησε σήμερα η Α΄ κατασκηνωτική περίοδος σε Κρανιές (αρρένων) και Αθαμάνιο (θηλέων). Οι μαθητές και οι μαθήτριες, του Δημοτικού σχολείου, θα έχουν την ευκαιρία να ζήσουν όμορφες και εποικοδομητικές στιγμές μέσα στην αγκαλιά της τοπικής Εκκλησίας της Άρτης.
12 Ιουλίου, 2022 - 16:45
Τελευταία ενημέρωση: 12/07/2022 - 16:29
Έναρξη Α΄ κατασκηνωτικής περιόδου στην Μητρόπολη Άρτης
![Έναρξη Α΄ κατασκηνωτικής περιόδου στην Μητρόπολη Άρτης](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2022/07/εικόνα_Viber_2022-07-12_10-05-44-554.jpg)
Ξεκίνησε σήμερα η Α΄ κατασκηνωτική περίοδος σε Κρανιές (αρρένων) και Αθαμάνιο (θηλέων).
Οι μαθητές και οι μαθήτριες, του Δημοτικού σχολείου, θα έχουν την ευκαιρία να ζήσουν όμορφες και εποικοδομητικές στιγμές μέσα στην αγκαλιά της τοπικής Εκκλησίας της Άρτης.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.