08/05/2020
08/05/2020
Μία ζωγραφιά για τα παιδιά της Ιερής Μητρόπολης Ναυπάκτου και Αγίου Βλασίου που απεικονίζει την Θεραπεία του παραλυτικού, την οποία η Εκκλησία τιμά την Κυριακή 10 Μαΐου 2020, και σχεδίασε ο κ. Βασίλης Χατζηπαναγιώτου δημοσίευσε στην επίσημη ιστοσελίδα της η Ιερά Μητρόπολη, με το μήνυμα “Μένουμε Σπίτι”. Δείτε τη ζωγραφιά:
08 Μαΐου, 2020 - 13:46
Τελευταία ενημέρωση: 08/05/2020 - 13:27
“Μένουμε Σπίτι ζωγραφίζοντας” από την Ι.Μ. Ναυπάκτου
![“Μένουμε Σπίτι ζωγραφίζοντας” από την Ι.Μ. Ναυπάκτου](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2020/05/1-87-1024x709.jpg)
Μία ζωγραφιά για τα παιδιά της Ιερής Μητρόπολης Ναυπάκτου και Αγίου Βλασίου που απεικονίζει την Θεραπεία του παραλυτικού, την οποία η Εκκλησία τιμά την Κυριακή 10 Μαΐου 2020, και σχεδίασε ο κ. Βασίλης Χατζηπαναγιώτου δημοσίευσε στην επίσημη ιστοσελίδα της η Ιερά Μητρόπολη, με το μήνυμα “Μένουμε Σπίτι”.
Δείτε τη ζωγραφιά:
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλέστερα Άρθρα
Ιερές Μονές
Θεία Λειτουργία στη Μονή Χριστού στη Σαμοθράκη
25.07.2024
Παγκόσμια Ημέρα Πρόληψης Πνιγμών: Ο Ελληνικός Ερυθρός Σταυρός παρέχει οδηγίες για την πρόληψη και αντιμετώπιση των πνιγμών
25.07.2024
Ο Μητροπολίτης Ύδρας στην Ιερά Μονή Παναγίας “Χρυσολεοντίσσης “Αιγίνης”
25.07.2024
Πανήγυρις Αγίου Παντελεήμονος στον ομώνυμο Ιερό Ναό Βαμβακιάς