Στο παρεκκλήσιο του Αγίου Λουκά, που βρίσκεται στο πνευματικό κέντρο του Μητροπολιτικού Ιερού Ναού Αγίων Κωνσταντίνου και Ελένης Πειραιώς, κατά τη Δευτέρα 08/04/2019 στις 20:00, μετά το Μυστήριο του ιερού ευχελαίου, θα πραγματοποιηθεί ομιλία για νέους από τον π. Ιωάννη Παναγιώτου και τον π. Φανούριο Κατσαρό με θέμα: «Αναζητώντας την αλήθεια».
Νέοι και Εκκλησία
08 Απριλίου, 2019
Πειραιάς: Ομιλία για νέους με θέμα «Αναζητώντας την αλήθεια»
Διαδώστε:
![](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2019/04/%CE%B1-53.png)
Διαδώστε: