17/03/2021
17/03/2021
Μαθητές του αγγλόφωνου τμήματος του Ελληνικού Σχολείου της Ελληνικής Κοινότητας της Αδδίς Αμπέμπα, που διδάσκονται την ελληνική ως ξένη γλώσσα, μας λένε ποιες είναι οι αγαπημένες τους ελληνικές λέξεις! Πολλά συγχαρητήρια στους μαθητές και στους καθηγητές τους. Απολαύστε το video.
17 Μαρτίου, 2021 - 9:43
Τελευταία ενημέρωση: 17/03/2021 - 9:22
“H αγαπημένη μου ελληνική λέξη”
![“H αγαπημένη μου ελληνική λέξη”](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2021/03/λεξη.png)
Μαθητές του αγγλόφωνου τμήματος του Ελληνικού Σχολείου της Ελληνικής Κοινότητας της Αδδίς Αμπέμπα, που διδάσκονται την ελληνική ως ξένη γλώσσα, μας λένε ποιες είναι οι αγαπημένες τους ελληνικές λέξεις! Πολλά συγχαρητήρια στους μαθητές και στους καθηγητές τους. Απολαύστε το video.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλέστερα Άρθρα