19/01/2019
19/01/2019
Την βασιλόπιτα των κατηχητικών σχολείων της πόλης του Γυθείου ευλόγησε σήμερα, Σάββατο 19 Ιανουαρίου 2019, το πρωί, ο Σεβ. Μητροπολίτης Μάνης κ. Χρυσόστομος Γ’, στην υπό δημιουργία Στέγη Νεότητος της Ιεράς Μητροπόλεώς μας, στο Γύθειο, παρουσία του Δημάρχου Ανατολικής Μάνης κ. Ανδρεάκου, δημοτικών συμβούλων, κατηχητών και των γονέων.
19 Ιανουαρίου, 2019 - 21:55
Τελευταία ενημέρωση: 19/01/2019 - 21:45
Τα Κατηχητικά του Γυθείου έκοψαν την Βασιλόπιτα τους
![Τα Κατηχητικά του Γυθείου έκοψαν την Βασιλόπιτα τους](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2019/01/γυθ.jpg)
Την βασιλόπιτα των κατηχητικών σχολείων της πόλης του Γυθείου ευλόγησε σήμερα, Σάββατο 19 Ιανουαρίου 2019, το πρωί, ο Σεβ. Μητροπολίτης Μάνης κ. Χρυσόστομος Γ’, στην υπό δημιουργία Στέγη Νεότητος της Ιεράς Μητροπόλεώς μας, στο Γύθειο, παρουσία του Δημάρχου Ανατολικής Μάνης κ. Ανδρεάκου, δημοτικών συμβούλων, κατηχητών και των γονέων.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλέστερα Άρθρα
Εκκλησία της Κύπρου
Ο Αρχιεπίσκοπος Κύπρου σε αντικατοχική Συναυλία: «Δεν ξεχνούμε και αγωνιζόμαστε. Ετοιμαζόμαστε για την απελευθέρωση»
20.07.2024
ΥΠΕΞ: «Το Κυπριακό παραμένει έως και σήμερα ένα ανεπίλυτο διεθνές ζήτημα» – «Δεν αποδεχόμαστε απειλές»
20.07.2024
20 Ιουλίου: Εορτάζει ο Προφήτης Ηλίας ο Θεσβίτης
20.07.2024
«ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ»: 50 χρόνια από την Τουρκική εισβολή στην Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ/ΦΩΤΟ)