27/12/2020
27/12/2020
Κάθε χρόνο, την δεύτερη ημέρα των Χριστουγέννων, ώρα 7.00 το απόγευμα, η Ιερά Μητρόπολη Ναυπάκτου και Αγίου Βλασίου, το Τμήμα Νεότητος, διοργάνωνε την Χριστουγεννιάτικη Εορτή της στην Παπαχαραλάμπειο Αίθουσα της Ναυπάκτου. Φέτος, λόγω των περιοριστικών μέτρων της πανδημίας, η εορτή αναβλήθηκε και αντ’ αυτής προβλήθηκε ένα αναμνηστικό βίντεο με τίτλο «Αντίδωρο» Χριστουγεννιάτικης Εορτής 2020.
27 Δεκεμβρίου, 2020 - 13:29
Τελευταία ενημέρωση: 27/12/2020 - 12:08
“Αντίδωρο” Χριστουγεννιάτικης Εορτής 2020
![“Αντίδωρο” Χριστουγεννιάτικης Εορτής 2020](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2020/12/παθιδθα-1024x497.jpg)
Κάθε χρόνο, την δεύτερη ημέρα των Χριστουγέννων, ώρα 7.00 το απόγευμα, η Ιερά Μητρόπολη Ναυπάκτου και Αγίου Βλασίου, το Τμήμα Νεότητος, διοργάνωνε την Χριστουγεννιάτικη Εορτή της στην Παπαχαραλάμπειο Αίθουσα της Ναυπάκτου.
Φέτος, λόγω των περιοριστικών μέτρων της πανδημίας, η εορτή αναβλήθηκε και αντ’ αυτής προβλήθηκε ένα αναμνηστικό βίντεο με τίτλο «Αντίδωρο» Χριστουγεννιάτικης Εορτής 2020.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλέστερα Άρθρα
Εκκλησία της Ελλάδος
Ο Επίσκοπος Θεσπιών Παύλος στα εγκαίνια της έκθεσης «Τομή ‘74. Από τη Δικτατορία στη Δημοκρατία»
17.07.2024
Kλειστή η Ακρόπολη από τις 12:00 μέχρι τις 17:00 εξαιτίας υψηλών θερμοκρασιών
17.07.2024
Οι Τίμιες Κάρες των Τεσσάρων Αγίων Νεομαρτύρων για πρώτη φορά στη γενέτειρά τους
17.07.2024
Επίσκεψη του Ελληνικού Κέντρου Προνοίας στα Γραφεία της Αρχιεπισκοπικής Περιφέρειας Πέρθης