11/02/2019
12/02/2019
Την Κυριακή 10 Φεβρουαρίου 2019 και ώρα 12:00 πραγματοποιήθηκε ο ποδοσφαιρικός αγώνας σε επίπεδο Δημοτικού μεταξύ του Ι.Ν. Αγίου Δημητρίου Πετρουπόλεως και του Ι.Ν. Αγίας Τριάδος Πετρουπόλεως. Μετά από ένα όμορφο παιχνίδι με υπέροχο ηλιόλουστο καιρό όπου διασκέδασαν όλα τα παιδιά, το τελικό σκόρ ήρθε 0-3 υπέρ των παιδιών της Ενορίας της Αγίας Τριάδος.
11 Φεβρουαρίου, 2019 - 22:59
Τελευταία ενημέρωση: 12/02/2019 - 15:03
Διενοριακό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου στην Ι.Μ. Ιλίου
![Διενοριακό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου στην Ι.Μ. Ιλίου](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2019/02/ιλ-1024x768.jpg)
Την Κυριακή 10 Φεβρουαρίου 2019 και ώρα 12:00 πραγματοποιήθηκε ο ποδοσφαιρικός αγώνας σε επίπεδο Δημοτικού μεταξύ του Ι.Ν. Αγίου Δημητρίου Πετρουπόλεως και του Ι.Ν. Αγίας Τριάδος Πετρουπόλεως. Μετά από ένα όμορφο παιχνίδι με υπέροχο ηλιόλουστο καιρό όπου διασκέδασαν όλα τα παιδιά, το τελικό σκόρ ήρθε 0-3 υπέρ των παιδιών της Ενορίας της Αγίας Τριάδος.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλέστερα Άρθρα
Ι.Μ. Φθιώτιδος
Ο Μητροπολίτης Φθιώτιδος στην εκδήλωση «Θύμησες… Ραχών»
31.07.2024
Βεροίας Παντελεήμων: «Ο Άγιος Λουκάς αντλούσε δύναμη από τον Σταυρό του Κυρίου» (ΦΩΤΟ & ΒΙΝΤΕΟ)
31.07.2024
Υπουργείο Πολιτισμού: Λειτουργική και αισθητική αναβάθμιση της Αρχαίας Αγοράς των Αθηνών
31.07.2024
Έντονη διαμαρτυρία της Εκκλησία της Κρήτης για την τελετή έναρξης των Ολυμπιακών Αγώνων