02/03/2021
02/03/2021
«Στη Γιορτή της Παναγιάς και της Πατρίδας!». To Γραφείο Νεότητας της Ι. Μητροπόλεως Μεσογαίας και Λαυρεωτικής προσκαλεί στη “Γιορτή της Παναγιάς και της Πατρίδας!” για μαθητές και μαθήτριες Δημοτικού το Σάββατο 20/3/2021 στις 18.21. Η Γιορτή θα πραγματοποιηθεί διαδικτυακά μέσω της πλατφόρμας zoom. ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΤΡΕΪΛΕΡ:
02 Μαρτίου, 2021 - 19:19
Τελευταία ενημέρωση: 02/03/2021 - 18:32
Η Γιορτή της Παναγιάς και της Πατρίδας για μαθητές Δημοτικού
«Στη Γιορτή της Παναγιάς και της Πατρίδας!».
To Γραφείο Νεότητας της Ι. Μητροπόλεως Μεσογαίας και Λαυρεωτικής προσκαλεί στη “Γιορτή της Παναγιάς και της Πατρίδας!” για μαθητές και μαθήτριες Δημοτικού το Σάββατο 20/3/2021 στις 18.21. Η Γιορτή θα πραγματοποιηθεί διαδικτυακά μέσω της πλατφόρμας zoom.
ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΤΡΕΪΛΕΡ:
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλέστερα Άρθρα
Επικαιρότητα
Νίκος Χριστοδουλίδης: «Σε καμία περίπτωση δεν συζητάμε για λύση δύο κρατών»
18.07.2024
Η εορτή της Αγίας Μαρίνης στον πανηγυρίζοντα Μητροπολιτικό Ναό στη Σόφια (ΒΙΝΤΕΟ)
18.07.2024
Ολοκληρώθηκε η Α’ Κατασκηνωτική Περίοδος Κοριτσιών Δημοτικού Ποσείδι Χαλκιδικής
18.07.2024
Εύβοια: Ιερόσυλοι έκλεψαν εικόνες και τάματα από εκκλησίες