Ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Θεσσαλιώτιδος κ. Τιμόθεος, την Πέμπτη 12 Σεπτεμβρίου και ώρα 7:00΄μ.μ., προσκαλεί σε συνάντηση τους νεοεισαχθέντες φοιτητές και φοιτήτριες του Νομού Καρδίτσης πριν την αναχώρησή τους για τις κατά τόπους Σχολές τους.
Η συνάντηση θα πραγματοποιηθεί στο Πνευματικό Κέντρο της Ιεράς Μητροπόλεως επί της οδού Μ. Αλεξάνδρου 16-18.
Νέοι και Εκκλησία
10 Σεπτεμβρίου, 2019
Ο Μητρ.Θεσσαλιώτιδος σε συνάντηση τους νεοεισαχθέντες φοιτητές
Διαδώστε:
![](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2019/09/%CE%B2%CE%B2%CE%B2%CE%B2%CE%B2%CE%B2%CE%B2%CE%B2%CE%B2%CE%B2%CE%B2%CE%B2.jpg)
Διαδώστε: