25/02/2020
25/02/2020
Με αφορμή την επέτειο της απελευθέρωσης των Ιωαννίνων, η Ηπειρωτική Κοινότητα Μονάχου παρευρέθηκε με το λάβαρο και τις χορευτικές της ομάδες με παραδοσιακές φορεσιές στη δοξολογία της Κυριακής 23.02.2020 στον Ιερό Ναό των Αγίων Πάντων. Η Γενική Πρόξενος της Ελλάδος στο Μόναχο κα Παναγιώτα Κωνσταντινοπούλου παρευρέθηκε στη Δοξολογία.
25 Φεβρουαρίου, 2020 - 22:41
Τελευταία ενημέρωση: 25/02/2020 - 22:52
Δοξολογία Ηπειρωτών Μονάχου για την απελευθέρωση των Ιωαννίνων
![Δοξολογία Ηπειρωτών Μονάχου για την απελευθέρωση των Ιωαννίνων](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2020/02/α-603.jpg)
Με αφορμή την επέτειο της απελευθέρωσης των Ιωαννίνων, η Ηπειρωτική Κοινότητα Μονάχου παρευρέθηκε με το λάβαρο και τις χορευτικές της ομάδες με παραδοσιακές φορεσιές στη δοξολογία της Κυριακής 23.02.2020 στον Ιερό Ναό των Αγίων Πάντων. Η Γενική Πρόξενος της Ελλάδος στο Μόναχο κα Παναγιώτα Κωνσταντινοπούλου παρευρέθηκε στη Δοξολογία.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλέστερα Άρθρα
Οικουμενικό Πατριαρχείο
Το νέο Δ.Σ. του Αθλητικού Συλλόγου Πέρα στον Οικουμενικό Πατριάρχη
31.07.2024
Παρακολουθήστε το δελτίο ειδήσεων
31.07.2024
Μητρόπολη Χαλκίδος: Ευχαριστήρια Πανήγυρη στον Όσιο Ιωάννη τον Ρώσσο για την κατάσβεση της πυρκαγιάς
31.07.2024
Ημέρα Πατρίδας στις κατασκηνώσεις της Μητρόπολης Αιτωλίας