01/04/2024
01/04/2024
Η Α.Θ. Παναγιότης ο Οικουμενικός Πατριάρχης κ.κ. Βαρθολομαίος, την Κυριακή, 31 Μαρτίου 2024, μετέβη στο εκλογικό Κέντρο της περιοχής του Φαναρίου και άσκησε το εκλογικό δικαίωμά του στις Δημοτικές εκλογές. Διαβάστε επίσης: Τουρκία – Αυτοδιοικητικές εκλογές: Τριπλή συντριπτική ήττα για τον Ερντογάν
01 Απριλίου, 2024 - 12:18
Τελευταία ενημέρωση: 01/04/2024 - 12:28
Ο Οικουμενικός Πατριάρχης ψήφισε στις Δημοτικές εκλογές
![Ο Οικουμενικός Πατριάρχης ψήφισε στις Δημοτικές εκλογές](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2024/04/patr-1-1.jpg)
Η Α.Θ. Παναγιότης ο Οικουμενικός Πατριάρχης κ.κ. Βαρθολομαίος, την Κυριακή, 31 Μαρτίου 2024, μετέβη στο εκλογικό Κέντρο της περιοχής του Φαναρίου και άσκησε το εκλογικό δικαίωμά του στις Δημοτικές εκλογές.
Διαβάστε επίσης:
Τουρκία – Αυτοδιοικητικές εκλογές: Τριπλή συντριπτική ήττα για τον Ερντογάν
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλέστερα Άρθρα