13 Μαΐου, 2024 - 12:17
Στον Μητροπολίτη Μεσσηνίας ο υποψήφιος Ευρωβουλευτής Ιωάννης Πάζιος
Διαδώστε:
![Στον Μητροπολίτη Μεσσηνίας ο υποψήφιος Ευρωβουλευτής Ιωάννης Πάζιος](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2024/05/1715591052959.jpg)
Εθιμοτυπική επίσκεψη στον Σεβασμιώτατο Μητροπολίτη Μεσσηνίας κ. Χρυσόστομο, πραγματοποίησε ο υποψήφιος Ευρωβουλευτής του ΠΑΣΟΚ – Κίνημα Αλλαγής Ιωάννης Πάζιος, γεωγράφος, γραμματέας του τομέα ψηφιακής πολιτικής και μέλος της κεντρικής πολιτικής επιτροπής του ΠΑΣΟΚ-Κίνημα Αλλαγής.
Ο κ. Πάζιος έτυχε θερμής υποδοχής από τον Σεβασμιώτατο, του οποίου ζήτησε την ευχή για τον προεκλογικό του αγώνα, ενώ αντάλλαξαν απόψεις σε θέματα κοινού ενδιαφέροντος.
Ο Μητροπολίτης ευχαρίστησε για την επίσκεψη και ευχήθηκε στον υποψήφιο Ευρωβουλευτή, υγεία, δύναμη και κάθε επιτυχία στην υποψηφιότητά του.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Διαδώστε: