23/08/2019
23/08/2019
Την Παρασκευή 23-8-2019 ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Παροναξίας χοροστάτησε της Ακολουθίας του Όρθρου, ευλόγησε τους προσφερθέντες Άρτους και ιερούργησε στον πανηγυρίζοντα Ιερό Ενοριακό Ναό Κοιμήσεως της Θεοτόκου Βίβλου. Τον Θείο Λόγο κήρυξε ο π. Δωρόθεος Βενετσανόπουλος.
23 Αυγούστου, 2019 - 20:39
Τελευταία ενημέρωση: 23/08/2019 - 20:41
Στον Ναό Κοιμ. Θεοτόκου Βίβλου ο Μητρ. Παροναξίας
![Στον Ναό Κοιμ. Θεοτόκου Βίβλου ο Μητρ. Παροναξίας](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2019/08/παρ-4-6.jpg)
Την Παρασκευή 23-8-2019 ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Παροναξίας χοροστάτησε της Ακολουθίας του Όρθρου, ευλόγησε τους προσφερθέντες Άρτους και ιερούργησε στον πανηγυρίζοντα Ιερό Ενοριακό Ναό Κοιμήσεως της Θεοτόκου Βίβλου.
Τον Θείο Λόγο κήρυξε ο π. Δωρόθεος Βενετσανόπουλος.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλέστερα Άρθρα