06/09/2019
06/09/2019
Η Ιερά Μητρόπολη Νεαπόλεως και Σταυρουπόλεως, παρέλαβε την Πέμπτη 5 Σεπτεμβρίου 2019 ένα εννιαθέσιο αυτοκίνητο-τύπου βαν για την εξυπηρέτηση των παιδιών του Αγίου Νεκταρίου στον «Φάρο του Κόσμου», από όπου αλιεύουμε τη ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ της σημερινής ημέρας. ΠΛΗΡΕΣ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΕΔΩ
06 Σεπτεμβρίου, 2019 - 22:31
Τελευταία ενημέρωση: 06/09/2019 - 22:03
Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ: “Ένα αμάξι για τη χαρά των παιδιών”
![Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ: “Ένα αμάξι για τη χαρά των παιδιών”](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2019/09/α-246-1024x576.jpg)
Η Ιερά Μητρόπολη Νεαπόλεως και Σταυρουπόλεως, παρέλαβε την Πέμπτη 5 Σεπτεμβρίου 2019 ένα εννιαθέσιο αυτοκίνητο-τύπου βαν για την εξυπηρέτηση των παιδιών του Αγίου Νεκταρίου στον «Φάρο του Κόσμου», από όπου αλιεύουμε τη ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ της σημερινής ημέρας.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ετικέτες: επικαιροτητα, Η ΦΩΤΟ της ημέρας, Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ: "Ένα αμάξι για τη χαρά των παιδιών"
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλέστερα Άρθρα