30/12/2019
30/12/2019
Ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Γρεβενών κ. Δαβίδ προσκαλεί και φέτος όλους τους γρεβενιώτες νέους και φοιτητές για ένα καφέ, κουβέντα και αντάμωμα προσώπων, μαζί με την καθιερωμένη κοπή βασιλόπιττας,. Η συνάντηση θα πραγματοποιηθεί στις 2 Ιανουαρίου 2020, στις 8 το βράδυ στο café Gallery στα Γρεβενά.
30 Δεκεμβρίου, 2019 - 14:21
Ο Μητροπολίτης Γρεβενών προσκαλεί και φέτος τους νέους για καφέ
![Ο Μητροπολίτης Γρεβενών προσκαλεί και φέτος τους νέους για καφέ](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2019/12/γρεβ.jpg)
Ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Γρεβενών κ. Δαβίδ προσκαλεί και φέτος όλους τους γρεβενιώτες νέους και φοιτητές για ένα καφέ, κουβέντα και αντάμωμα προσώπων, μαζί με την καθιερωμένη κοπή βασιλόπιττας,.
Η συνάντηση θα πραγματοποιηθεί στις 2 Ιανουαρίου 2020, στις 8 το βράδυ στο café Gallery στα Γρεβενά.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλέστερα Άρθρα
Ι.Μ. Διδυμοτείχου, Ορεστιάδος και Σουφλίου
Εορτασμός Αγίας Μαρίνης στη Μητρόπολη Διδυμοτείχου
18.07.2024
Δεύτερη περίοδος των Κατασκηνώσεων της Ιεράς Μητροπόλεως Χαλκίδος
18.07.2024
Απάντηση Πατριαρχείου Ρουμανίας σε “αμφιβολίες” για τις Αγιοκατατάξεις
18.07.2024
Αγρυπνία για την Κύπρο στη Μητρόπολη Χίου