19 Ιανουαρίου, 2020 - 13:45
Τελευταία ενημέρωση: 19/01/2020 - 13:47
Στη Σύναξη Νέων ο Μητροπολίτης Άρτης
Διαδώστε:
![Στη Σύναξη Νέων ο Μητροπολίτης Άρτης](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2020/01/αρτ-1-3-1024x768.jpg)
Το Σάββατο 18 Ιανουαρίου 2020, το απόγευμα, ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Άρτης κ. Καλλίνικος ευλόγησε την Βασιλόπιτα των Ανωτέρων Κατηχητικών Σχολείων (αγοριών και κοριτσιών), καθώς και της Σύναξης των Νέων, στο Πνευματικό Κέντρο «Άγιος Ιωάννης ο Θεολόγος», της Ιεράς Μητροπόλεως.
Ο Σεβασμιώτατος έδωσε, στα νέα παιδιά, την ευλογία και την ευχή, για καλή και δημιουργική χρονιά.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Διαδώστε: