08 Μαΐου, 2020 - 13:46
Τελευταία ενημέρωση: 08/05/2020 - 13:27
“Μένουμε Σπίτι ζωγραφίζοντας” από την Ι.Μ. Ναυπάκτου
Διαδώστε:
![“Μένουμε Σπίτι ζωγραφίζοντας” από την Ι.Μ. Ναυπάκτου](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2020/05/1-87-1024x709.jpg)
Μία ζωγραφιά για τα παιδιά της Ιερής Μητρόπολης Ναυπάκτου και Αγίου Βλασίου που απεικονίζει την Θεραπεία του παραλυτικού, την οποία η Εκκλησία τιμά την Κυριακή 10 Μαΐου 2020, και σχεδίασε ο κ. Βασίλης Χατζηπαναγιώτου δημοσίευσε στην επίσημη ιστοσελίδα της η Ιερά Μητρόπολη, με το μήνυμα “Μένουμε Σπίτι”.
Δείτε τη ζωγραφιά:
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Διαδώστε: