08/01/2019
08/01/2019
Το κατηχητικό σχολείο του Ιερού Ναού Αγίας Τριάδος Γλυφάδας, απευθύνεται σε μαθητές και μαθήτριες Δημοτικού και Γυμνασίου. Πραγματοποιείται στο Πνευματικό Κέντρο του Ιερού Ναού κάθε Κυριακή 11:00 π.μ. με 12:00 για τα παιδιά του Δημοτικού και 12:00 με 13:00 για τα παιδιά του Γυμνασίου.
Ενορίες
: Αγίας Τριάδος Γλυφάδας
08 Ιανουαρίου, 2019 - 21:56
Κατηχητικά Αγίας Τριάδος Γλυφάδας
![Κατηχητικά Αγίας Τριάδος Γλυφάδας](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2019/01/2012.01.19_498562.jpg)
Το κατηχητικό σχολείο του Ιερού Ναού Αγίας Τριάδος Γλυφάδας, απευθύνεται σε μαθητές και μαθήτριες Δημοτικού και Γυμνασίου. Πραγματοποιείται στο Πνευματικό Κέντρο του Ιερού Ναού κάθε Κυριακή 11:00 π.μ. με 12:00 για τα παιδιά του Δημοτικού και 12:00 με 13:00 για τα παιδιά του Γυμνασίου.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ετικέτες: Αγίας Τριάδος Γλυφάδας, ενορίες
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλέστερα Άρθρα