26/09/2020
26/09/2020
Η Ενορία Ιερού Ναού Αγίας Σοφίας Νέου Ψυχικού συγκεντρώνει σχολικά είδη για τα παιδιά της Καρδίτσας που επλήγησαν απο τις πρόσφατες φυσικές καταστροφές. Η συλλογή θα κρατήσει έως τις 10 Οκτωβρίου.
Ενορίες
: Αγία Σοφία Νέου Ψυχικού
26 Σεπτεμβρίου, 2020 - 22:37
Τελευταία ενημέρωση: 26/09/2020 - 22:36
Η Αγία Σοφία Νέου Ψυχικού για τα παιδιά της Καρδίτσας
![Η Αγία Σοφία Νέου Ψυχικού για τα παιδιά της Καρδίτσας](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2020/09/α-456-1024x768.jpg)
Η Ενορία Ιερού Ναού Αγίας Σοφίας Νέου Ψυχικού συγκεντρώνει σχολικά είδη για τα παιδιά της Καρδίτσας που επλήγησαν απο τις πρόσφατες φυσικές καταστροφές. Η συλλογή θα κρατήσει έως τις 10 Οκτωβρίου.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλέστερα Άρθρα