25/10/2020
25/10/2020
Την Κυριακή 25 Οκτωβρίου, ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Παροναξίας κ. Καλλίνικος χοροστάτησε στον Όρθρο, ιερούργησε και κήρυξε τον Θείο Λόγο στον Ιερό Ενοριακό Ναό Αγίου Νικοδήμου Γλινάδου Νάξου. Προ της Απολύσεως, προέστη των Μνημοσύνων των αειμνήστων Μαρίας Καμπίτη και Κυριακής Βενιέρη.
25 Οκτωβρίου, 2020 - 18:54
Τελευταία ενημέρωση: 25/10/2020 - 18:29
Ευλογημένη Κυριακή στο Γλινάδο Νάξου (ΦΩΤΟ)
![Ευλογημένη Κυριακή στο Γλινάδο Νάξου (ΦΩΤΟ)](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2020/10/α1-91.jpg)
Την Κυριακή 25 Οκτωβρίου, ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Παροναξίας κ. Καλλίνικος χοροστάτησε στον Όρθρο, ιερούργησε και κήρυξε τον Θείο Λόγο στον Ιερό Ενοριακό Ναό Αγίου Νικοδήμου Γλινάδου Νάξου.
Προ της Απολύσεως, προέστη των Μνημοσύνων των αειμνήστων Μαρίας Καμπίτη και Κυριακής Βενιέρη.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλέστερα Άρθρα