26/10/2020
26/10/2020
Ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Θεσσαλιώτιδος και Φαναριοφερσάλων κ. Τιμόθεος, την Κυριακή 25 Οκτωβρίου 2020, χοροστάτησε στην ακολουθία του Όρθρου και τέλεσε τη Θεία Λειτουργία στον Ιερό Ναό Αγίου Στεφάνου Τοπικής Κοινότητας Γραμματικού. Δείτε φωτογραφίες:
26 Οκτωβρίου, 2020 - 15:48
Τελευταία ενημέρωση: 26/10/2020 - 15:08
Θεία Λειτουργία στον Ιερό Ναό Αγίου Στεφάνου Γραμματικού
![Θεία Λειτουργία στον Ιερό Ναό Αγίου Στεφάνου Γραμματικού](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2020/10/4_Custom-3.jpg)
Ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Θεσσαλιώτιδος και Φαναριοφερσάλων κ. Τιμόθεος, την Κυριακή 25 Οκτωβρίου 2020, χοροστάτησε στην ακολουθία του Όρθρου και τέλεσε τη Θεία Λειτουργία στον Ιερό Ναό Αγίου Στεφάνου Τοπικής Κοινότητας Γραμματικού.
Δείτε φωτογραφίες:
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ετικέτες: ΄Θεία Λειτουργία, Ι.Μ. Θεσσαλιώτιδος και Φαναριοφερσάλων, Μητροπολίτης Θεσσαλιώτιδος και Φαναριοφερσάλων, Μητροπολίτης Θεσσαλιώτιδος Τιμόθεος
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλέστερα Άρθρα
Πνευματικά Αποσπάσματα
Άγιος Πορφύριος: «Ποτέ γυναίκα ιερέας. Ποτέ»!
17.07.2024
Ο Ελληνικός Ερυθρός Σταυρός διένειμε 5.000 μπουκάλια εμφιαλωμένο νερό στους επισκέπτες της Ακρόπολης
17.07.2024
Κώστας Μαυρίδης για 50 χρόνια κατοχής της Κύπρου: Η Τουρκία έχει το κλειδί και η ΕΕ το μοχλό
17.07.2024
O Μητροπολίτης Παραμυθίας χειροθέτησε σε Πρωτοπρεσβύτερο και Πνευματικό τον π. Ηλία Μάκο