31/01/2019
31/01/2019
Για 6η συνεχόμενη χρονιά, λειτουργεί η Σχολή Βυζαντινής Αγιογραφίας του Ιερού Μητροπολιτικού Ναού Μεταμορφώσεως του Σωτήρος Δήμου Μεταμορφώσεως. Τα μαθήματα παραδίδονται κάθε Παρασκευή στις 6 μ.μ. εις το Πνευματικόν Κέντρον του Ιερού Ναού.
Ενορίες
: Μεταμορφώσεως Σωτήρος Δήμου Μεταμορφώσεως
31 Ιανουαρίου, 2019 - 15:48
Μαθήματα Αγιογραφίας στη Μεταμόρφωση Αττικής
![Μαθήματα Αγιογραφίας στη Μεταμόρφωση Αττικής](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2019/01/a1-77.jpg)
Για 6η συνεχόμενη χρονιά, λειτουργεί η Σχολή Βυζαντινής Αγιογραφίας του Ιερού Μητροπολιτικού Ναού Μεταμορφώσεως του Σωτήρος Δήμου Μεταμορφώσεως. Τα μαθήματα παραδίδονται κάθε Παρασκευή στις 6 μ.μ. εις το Πνευματικόν Κέντρον του Ιερού Ναού.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλέστερα Άρθρα