22/02/2019
22/02/2019
Ομιλία του Γέροντα πατήρ Ανανία Κουστένη στον Ιερό Ναό του Ευαγγελισμού της Θεοτόκου και της Αγίας Φωτεινής Υμηττού η οποία πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019 με αφορμή την έλευση και φιλοξενία στον Ιερό Ναό της Τιμίας Χειρός του Αγίου Σπυρίδωνος εκ της Ιεράς Μητροπόλεως Κερκύρας.
22 Φεβρουαρίου, 2019 - 8:11
Π.Ανανίας Κουστένης: O Άγιος Σπυρίδων και εμείς.Τότε και τώρα.
![Π.Ανανίας Κουστένης: O Άγιος Σπυρίδων και εμείς.Τότε και τώρα.](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2019/02/maxresdefault-7-1024x576.jpg)
Ομιλία του Γέροντα πατήρ Ανανία Κουστένη στον Ιερό Ναό του Ευαγγελισμού της Θεοτόκου και της Αγίας Φωτεινής Υμηττού η οποία πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019 με αφορμή την έλευση και φιλοξενία στον Ιερό Ναό της Τιμίας Χειρός του Αγίου Σπυρίδωνος εκ της Ιεράς Μητροπόλεως Κερκύρας.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλέστερα Άρθρα
Επικαιρότητα
ΥΠΕΞ: «Το Κυπριακό παραμένει έως και σήμερα ένα ανεπίλυτο διεθνές ζήτημα» – «Δεν αποδεχόμαστε απειλές»
20.07.2024
20 Ιουλίου: Εορτάζει ο Προφήτης Ηλίας ο Θεσβίτης
20.07.2024
«ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ»: 50 χρόνια από την Τουρκική εισβολή στην Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ/ΦΩΤΟ)
19.07.2024
Μνήμη Αγίας Μαρκέλλας της Χιοπολίτιδος