05/11/2021
05/11/2021
Ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Θεσσαλιώτιδος και Φαναριοφερσάλων κ. Τιμόθεος, στις αρχές της παρούσης εβδομάδος, παρέστη στην υποδοχή των πρωτοετών φοιτητών/τριών του Τμήματος Κτηνιατρικής του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας της πόλεως της Καρδίτσας.
05 Νοεμβρίου, 2021 - 15:01
Τελευταία ενημέρωση: 05/11/2021 - 14:44
Ο Σεβασμιώτατος στην υποδοχή των φοιτητών Κτηνιατρικής
![Ο Σεβασμιώτατος στην υποδοχή των φοιτητών Κτηνιατρικής](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2021/11/ασ-11.jpg)
Ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Θεσσαλιώτιδος και Φαναριοφερσάλων κ. Τιμόθεος, στις αρχές της παρούσης εβδομάδος, παρέστη στην υποδοχή των πρωτοετών φοιτητών/τριών του Τμήματος Κτηνιατρικής του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας της πόλεως της Καρδίτσας.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.