30/08/2023
30/08/2023
Η Ιερά Μητρόπολη Κίτρους, Κατερίνης και Πλαταμώνος συμμετέχει ως συνδιοργανωτής στον αγώνα «ΤΡΕΧΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗ», τη μεγαλύτερη αθλητική γιορτή της Πιερίας, που με κεντρικό μήνυμα: «ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ – Χωρίς διακρίσεις», θα διεξαχθεί την Κυριακή 24 Σεπτεμβρίου 2023.
30 Αυγούστου, 2023 - 18:45
Τελευταία ενημέρωση: 30/08/2023 - 19:01
Η Μητρόπολη Κίτρους συνδιοργανώτρια στον αγώνα “Τρέχω για την Κατερίνη”
Η Ιερά Μητρόπολη Κίτρους, Κατερίνης και Πλαταμώνος συμμετέχει ως συνδιοργανωτής στον αγώνα «ΤΡΕΧΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗ», τη μεγαλύτερη αθλητική γιορτή της Πιερίας, που με κεντρικό μήνυμα: «ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ – Χωρίς διακρίσεις», θα διεξαχθεί την Κυριακή 24 Σεπτεμβρίου 2023.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλέστερα Άρθρα
Ι.Μ. Εδέσσης, Πέλλης και Αλμωπίας
Ο Μητροπολίτης Σύρου στον Άγιο Δωρόθεο στην Δωροθέα Πέλλης
22.07.2024
Στο Βεράτι η σορός του Μητροπολίτη Βερατίου Ιγνατίου
22.07.2024
Μητρόπολη Καστορίας: Εκδηλώσεις για το ολοκαύτωμα του μαρτυρικού χωριού Λέχοβο
22.07.2024
Χειροθεσία Αναγνώστη Στην Ι.Μ. Αγίων Αναργύρων Πάρνωνα