19/06/2019
19/06/2019
Την Τρίτη 25 Ιουνίου 2019 στις 6:30 μ.μ. στα προπύλαια του Μητροπολιτικού Ναού των Αγίων Αποστόλων Πέτρου και Παύλου Βεροίας θα πραγματοποιηθεί η Υποδοχή της Τιμίας Κάρας του Αποστόλου Ανδρέου και στην συνέχεια Δοξολογία. Η τιμία κάρα θα παραμείνει για προσκύνηση των πιστών μέχρι την Κυριακή 30 Ιουνίου 2019.
19 Ιουνίου, 2019 - 12:59
H τίμια κάρα του Αποστόλου Ανδρέου στην Μητρ.Βεροίας
![H τίμια κάρα του Αποστόλου Ανδρέου στην Μητρ.Βεροίας](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2019/06/9999-1.jpg)
Την Τρίτη 25 Ιουνίου 2019 στις 6:30 μ.μ. στα προπύλαια του Μητροπολιτικού Ναού των Αγίων Αποστόλων Πέτρου και Παύλου Βεροίας θα πραγματοποιηθεί η Υποδοχή της Τιμίας Κάρας του Αποστόλου Ανδρέου και στην συνέχεια Δοξολογία.
Η τιμία κάρα θα παραμείνει για προσκύνηση των πιστών μέχρι την Κυριακή 30 Ιουνίου 2019.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ετικέτες: Άγιος Ανδρέας, Τιμία Κάρα
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλέστερα Άρθρα
Uncategorized
Ηχηρά μηνύματα Κύπρου Γεωργίου για το Κυπριακό
23.07.2024
Τρισάγιο υπέρ αναπαύσεως του μακαριστού Μητροπολίτου πρ. Θεσσαλιώτιδος Ιεζεκιήλ
23.07.2024
Συνάντηση Μάξιμου Χαρακόπουλου με τον Υπουργό Εθνικής Άμυνας Νίκο Δένδια
23.07.2024
Μητρόπολη Θεσσαλιώτιδος: Τίμησε τη μνήμη του Προφήτου Ιεζεκιήλ