Μέλη της Νομαρχ. Επιτροπής Φθιώτιδος στον Σεβ. Μητρ. κ. Νικόλαο
![Μέλη της Νομαρχ. Επιτροπής Φθιώτιδος στον Σεβ. Μητρ. κ. Νικόλαο](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2018/11/fthio1-1.jpg)
Εθιμοτυπική επίσκεψη από τον Περιφερειάρχη του ΛΑΟΣ κ. Θωμά Τουσιάδη και μέλη της Νομαρχιακής Επιτροπής Νομού Φθιώτιδος, δέχθηκε το πρωί της Τετάρτης 14 Νοεμβρίου 2018 στο γραφείο του ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης κ. Νικόλαος.
Ο Σεβασμιώτατος υποδέχτηκε εγκαρδίως τον κ. Περιφερειάρχη και τα μέλη της επιτροπής και για αρκετή ώρα είχαν μια ευχάριστη και εποικοδομητική συνομιλία, ενώ αντάλλαξαν απόψεις επί διαφόρων επικαίρων θεμάτων. Τέλος ο Σεβασμιώτατος ευχήθηκε στον κ. Τουσιάδη και στα μέλη της Επιτροπής την από Θεού δύναμη στο έργο τους και κάθε ευλογία.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.