17/11/2018
17/11/2018
Το Σάββατο και την Κυριακή 17 και 18 Νοεμβρίου 2018 θα πραγματοποιηθούν συναντήσεις στη Σχολή Γονέων της Ιεράς Μητροπόλεως Κηθύρων και Αντικηθύρων στις 7:00 μ.μ . Ομιλητής θα είναι ο Αιδεσιμολογιώτατος π.Παύλος Καλλίκας και το θέμα που θα αναπτύξει: “Όλα μια χαρά.Παντοτινή χαρά;”
17 Νοεμβρίου, 2018 - 13:13
Συνάντηση στη Σχολή Γονέων της Μητρ.Κηθύρων
![Συνάντηση στη Σχολή Γονέων της Μητρ.Κηθύρων](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2018/11/mhtropolh-kyu.jpg)
Το Σάββατο και την Κυριακή 17 και 18 Νοεμβρίου 2018 θα πραγματοποιηθούν συναντήσεις στη Σχολή Γονέων της Ιεράς Μητροπόλεως Κηθύρων και Αντικηθύρων στις 7:00 μ.μ .
Ομιλητής θα είναι ο Αιδεσιμολογιώτατος π.Παύλος Καλλίκας και το θέμα που θα αναπτύξει: “Όλα μια χαρά.Παντοτινή χαρά;”
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ετικέτες: μητροπολη κηθυρων, Σχολή Γονέων
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλέστερα Άρθρα