Διαδικτυακή συζήτηση του Γέροντος Εφραίμ Καθηγουμένου της Ι.Μ.Μ. Βατοπαιδίου με τον π. Ιωάννη Πάρκερ, Κοσμήτορα της Ιερατικής Σχολής Αγίου Τύχωνος Πενσυλβάνια. Η συζήτηση πραγματοποιήθηκε κατά τις εργασίες του διαδικτυακού σεμιναρίου ‘Living Waters – Transmitting the Apostolic Faith to America Today – The Feast of the Holy Apostles’, που πραγματοποιήθηκε την Τρίτη 30 Ιουνίου 2020.
Αγιορείτικα
13 Ιουλίου, 2020
Διαδικτυακή συζήτηση του Γέροντος Εφραίμ με τον π. Ιωάννη Πάρκερ
Διαδώστε:
![](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2020/07/%CE%B1%CE%BC.png)
Διαδώστε: