Ανταποκρινόμενοι στα αιτήματα ιεροψαλτών από διάφορα μέρη της Ελλάδος σας ενημερώνουμε ότι η ΠΕΜΠΤΟΥΣΙΑ σε συνεργασία με την Ομοσπονδία Συλλόγων Ιεροψαλτών Ελλάδος – ΟΜΣΙΕ διοργανώνει την «3η e-Σύναξη από τον Άθωνα με τον Γέροντα Εφραίμ και Ιεροψάλτες», η οποία θα πραγματοποιηθεί σήμερα Παρασκευή 06 Νοεμβρίου στις 7 μ.μ.
Αφού εγγραφείτε θα λάβετε μήνυμα επιβεβαίωσης με τον προσωπικό σας σύνδεσμο συμμετοχής τον οποίο θα μπορείτε να χρησιμοποιήσετε προκειμένου να εισαχθείτε στην σύναξη.