Συνεχίζεται, αυτές τις ημέρες, ο παραδοσιακός “ΕΡΑΝΟΣ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ” των Ενοριακών Φιλοπτώχων Ταμείων ανά την Ελλάδα. Όταν τα συνεργεία του Εράνου χτυπήσουν και τη δική σας πόρτα, δεχθείτε τους απεσταλμένους με προθυμία. Ο Χριστός κτυπά. Προς Αυτόν είναι η προσφορά μας. Για εκείνους, που ο Ίδιος ονομάζει “ελαχίστους” αδελφούς Του.
Εκκλησία της Ελλάδος
03 Δεκεμβρίου, 2018
Συνεχίζεται ο “Έρανος της Αγάπης” των Ενοριακών Φιλοπτώχων
Διαδώστε:
![](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2018/12/loudemis-ti-einai-agapi-750x400.jpg)
Διαδώστε: