Εξαμελή ομάδα προσκυνητών υπό την συνοδεία του Αρχιμανδρίτη π. Ναθαναήλ Νεάσκου από την Ιερά Μητρόπολη Ιασίου (Εκκλησία Ρουμανίας), δέχθηκε αργά το απόγευμα της Κυριακής, 5 Ιουλίου 2020, στο Επισκοπείο ο Πανιερώτατος Μητροπολίτης Κωνσταντίας και Αμμοχώστου κ. Βασίλειος.
Ι.Μ. Κωνσταντίας και Αμμοχώστου
07 Ιουλίου, 2020
Προσκυνητές από τη Ρουμανία υποδέχτηκε ο Μητροπολίτης Κωνσταντίας
Διαδώστε:
![](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2020/07/%CE%A1%CE%BF%CF%85%CE%BC-2-1024x498.jpg)
Διαδώστε: