19 Σεπτεμβρίου, 2021 - 17:54
Τελευταία ενημέρωση: 19/09/2021 - 17:09
Στο εξωκλήσιο της Παναγιώτισσας στον Πρωταρά
Διαδώστε:
![Στο εξωκλήσιο της Παναγιώτισσας στον Πρωταρά](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2021/09/Α-445-1024x498.jpg)
Στο εξωκλήσιο της Παναγιώτισσας στον Πρωταρά, τέλεσε το πρωί της Κυριακής, 19 Σεπτεμβρίου 2021, το μυστήριο της Θείας Ευχαριστίας ο Πανιερώτατος Μητροπολίτης Κωνσταντίας και Αμμοχώστου κ. Βασίλειος, όπου προέστη των μνημοσύνων των ευεργετών της Ιεράς Μητροπόλεως Αναστασίου Πυρίλλη και Ευθυμίου Ευθυμίου.
Φώτο: Κώστας Ηροδότου
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Διαδώστε: