Ι.Μ. Λεμεσού
26 Νοεμβρίου, 2022
Θετικός στον κορωνοϊό ο Μητροπολίτης Λεμεσού
Σήμερα το μεσημέρι , σύμφωνα με την επίσημη σελίδα: «Φίλοι Μητροπολίτου Λεμεσού Αθανασίου – Friends of Metropolitan Athanasios» ο Πανιερώτατος Μητροπολίτης Λεμεσού Αθανάσιος διεγνώσθη θετικός στον κορωνοϊό.
Από την ίδια στιγμή που έλαβε γνώση για τα αποτελέσματα της εξέτασης, παραμένει υπό περιορισμό εφαρμόζοντας όλα τα ενδεδειγμένα μέτρα.
Ο Μητροπολίτης Λεμεσού, σύμφωνα πάντα με την ίδια πηγή, είναι καλά στην υγεία του και θα επανέλθει στα καθήκοντά του όταν το αποτέλεσμα βγει αρνητικό.
Ανακαλυψτε την ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ
στα κοινωνικα δικτυα.