Την Κυριακή 11 Νοεμβρίου 2018 ο Θεοφιλέστατος Επίσκοπος Αρούσας και Κεντρικής Τανζανίας
κ. Αγαθόνικος,θα πραγματοποιήσει στις 6:00μμ, εσπερινή ομιλία στον κάτωθεν Ναό του Ιερού Καθεδρικού Ναού της Θείας Αναλήψεως με θέμα: «Εμπειρίες από την γνωριμία μου με τους Οσίους, Πορφύριο Καυσοκαλυβίτη και Παΐσιο Αγιορείτη».
Ενορίες
11 Νοεμβρίου, 2018
Ο Επίσκοπος Τανζανίας στο Ναό της Αναλήψεως
Διαδώστε:
![](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2018/11/45926918_1811965502236121_7963501693344153600_n.jpg)
Διαδώστε: