Η ενορία Ιερού Ναού Αγίας Βαρβάρας Ιλίου εισάγει φέτος και καλεί σε μία νέα πιλοτική δράση με το όνομα “Συνταξιδιώτες”, ώστε να ανακουφίσει όσους είναι ασθενείς ή έχουν οποιαδήποτε ανάγκη λόγω ηλικίας ή άλλης δυσκολίας. Άρα, λοιπόν, καλεί εθελοντές, οι οποίοι θα βοηθήσουν, μεταφέροντας ανθρώπους προς τον ιερό ναό ή προς αλλού, κάνοντας αγορές, εξωτερικές εργασίες ή και κάνοντας απλή συντροφιά.
Ενορίες
05 Οκτωβρίου, 2018
Πιλοτική δράση «Συνταξιδιώτες»
Διαδώστε:
![](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2018/10/agia-barb.jpg)
Διαδώστε: