Στον Ιερό Ναό Ευαγγελιστρίας Πειραιώς και στο πλαίσιο του προγράμματος «Ενορία εν δράσει» την Κυριακή 25/11 στις 19:30 θα γίνει συζήτηση με θέμα «Μιλώντας με τα παιδιά μας για όλα» όπου θα συμμετάσχουν οι ψυχολόγοι Ελευθερία Αραβανή και Αναστασία Κοτσοπούλου καθώς και ο νομικός Μιχάλης Χαντάς. Τη Δευτέρα 26/11 στις 19:30 θα πραγματοποιηθεί ενοριακό Αρχονταρίκι με θέμα «Είναι εύκολο να εισέλθει κανείς στην ανθρώπινη φύση;» όπου ο π. Βασίλειος Τσιμούρης θα συζητήσει με τον π. Βασίλειο Βολουδάκη.
Ενορίες
25 Νοεμβρίου, 2018
Ομιλίες στο Ενορία εν δράσει
Διαδώστε:
![](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2018/11/%CE%B1%CF%81%CF%87%CE%B5%CE%AF%CE%BF-%CE%BB%CE%AE%CF%88%CE%B7%CF%82-10.jpg)
Διαδώστε: