36 νέοι εθελοντές αιμοδότες προστέθηκαν στην 66η αιμοδοσία που έλαβε χώρα στον ιερό Ναό Αγ. Τρύφωνα Καματερού, την Κυριακή 7 Απριλίου 2019, στο χώρο του Πνευματικού Κέντρου της εν λόγω ενορίας. Με χαρούμενα πρόσωπα οι νέοι εθελοντές έδωσαν το αίμα τους και συστρατεύθηκαν στη βοήθεια για τους ασθενείς.
Ενορίες
10 Απριλίου, 2019
36 Νέοι εθελοντές αιμοδότες σε αιμοδοσία ιερού ναού
Διαδώστε:
![](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2019/04/56444212_3079179758762678_6630852957204119552_o-1024x768.jpg)
Διαδώστε: