28/10/2019
28/10/2019
Λίγο πριν την επίσημη Δοξολογία στον Ι.Ν. Αγίας Σοφίας Νέου Ψυχικού προσέρχονται οι πρόσκοποι για την εορτή της Εθνικής επετείου του “ΟΧΙ”. Μπροστά η σημαιοφόρος κρατά υπερήφανα τη γαλανόλευκη. Δείτε τη χαρακτηριστική φωτογραφία του Πρακτορείου “Ορθοδοξία”.
Ενορίες
: Ιερός Ναός Αγίας Σοφίας Ψυχικού
28 Οκτωβρίου, 2019 - 12:04
Τελευταία ενημέρωση: 28/10/2019 - 12:12
“Έρχονται οι πρόσκοποι”- Η φωτογραφία της ημέρας
![“Έρχονται οι πρόσκοποι”- Η φωτογραφία της ημέρας](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2019/10/75332749_2554384421478739_4243905726897979392_n-1024x608.png)
Λίγο πριν την επίσημη Δοξολογία στον Ι.Ν. Αγίας Σοφίας Νέου Ψυχικού προσέρχονται οι πρόσκοποι για την εορτή της Εθνικής επετείου του “ΟΧΙ”. Μπροστά η σημαιοφόρος κρατά υπερήφανα τη γαλανόλευκη. Δείτε τη χαρακτηριστική φωτογραφία του Πρακτορείου “Ορθοδοξία”.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ετικέτες: δοξολογία, ΙΝ Αγίας Σοφίας Ψυχικού
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλέστερα Άρθρα