Υποδοχή της θαυματουργού εικόνος της Παναγίας της Περπατούσας θα λάβει χώρα στον Ιερό ναό Αγίου Γρηγορίου του Παλαμά Μελισσοχωρίου. Η υποδοχή θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 22 Μαρτίου στις 7:00 μ.μ. και αμέσως μετά θα ψαλεί η Β’ Στάση των Χαιρετισμών της Θεοτόκου. Το προγραμμα των ιερών ακολουθιών είναι παρακάτω.
Ενορίες
12 Μαρτίου, 2019
Η θαυματουργή εικόνα της Παναγίας Περπατούσας στο Μελισσοχώρι Θεσσαλονίκης
Διαδώστε:
![](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2019/03/image1-724x1024.jpeg)
Διαδώστε: