25/04/2021
25/04/2021
Σε κλίμα κατάνυξης τελέσθηκε η ακολουθία του Νυμφίου στον ενοριακό ναό της Αγίας Τριάδος στην Πρόνοια Ναυπλίου, την Κυριακή 25 Απριλίου 2021. Κρατώντας την εικόνα του Νυμφίου Χριστού ο Ιερέας του ναού της Αγίας Τριάδος π. Κωνσταντίνος Σέρρος την περιέφερε στον ναό.
Ενορίες
: Αγίας Τριάδος Ναυπλίου
25 Απριλίου, 2021 - 22:41
ΝΑΥΠΛΙΟ: Περιέφερε κατανυκτικά την εικόνα του Νυμφίου
![ΝΑΥΠΛΙΟ: Περιέφερε κατανυκτικά την εικόνα του Νυμφίου](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2021/04/NAFPLIO_H_PERIFORA_TOU_NUMFIOU_XRISTOU_EKKLHSIA_COVID14-1024x576.jpg)
Σε κλίμα κατάνυξης τελέσθηκε η ακολουθία του Νυμφίου στον ενοριακό ναό της Αγίας Τριάδος στην Πρόνοια Ναυπλίου, την Κυριακή 25 Απριλίου 2021. Κρατώντας την εικόνα του Νυμφίου Χριστού ο Ιερέας του ναού της Αγίας Τριάδος π. Κωνσταντίνος Σέρρος την περιέφερε στον ναό.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλέστερα Άρθρα