02/09/2020
02/09/2020
Θεία Λειτουργία μετ’ αρτοκλασίας στο ομώνυμο ξωκλήσι στην περιοχή Κουλουμπρίζα – Πουσνικολί θα τελεσθεί αύριο, 3 Σεπτεμβρίου, ημέρα μνήμης του Αγίου Πολυδώρου του Κυπρίου.
Ενορίες
: Γενεθλίων Θεοτόκου Αγίου Θωμά Τανάγρας
02 Σεπτεμβρίου, 2020 - 18:18
Τελευταία ενημέρωση: 02/09/2020 - 17:27
Πανήγυρη για τον Άγιο Πολύδωρο στην Τανάγρα
![Πανήγυρη για τον Άγιο Πολύδωρο στην Τανάγρα](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2020/09/polydoros20192.png)
Θεία Λειτουργία μετ’ αρτοκλασίας στο ομώνυμο ξωκλήσι στην περιοχή Κουλουμπρίζα – Πουσνικολί θα τελεσθεί αύριο, 3 Σεπτεμβρίου, ημέρα μνήμης του Αγίου Πολυδώρου του Κυπρίου.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ετικέτες: 3 Σεπτεμβρίου, Άγιος Πολύδωρος ο Κύπριος, Ιερός Ναός Γενεθλίων Θεοτόκου Αγίου Θωμά Τανάγρας, ξωκλήσι Αγίου Πολυδώρου του Κυπρίου