23/11/2018
23/11/2018
Ο Πρωτοπρεσβύτερος π. Θεμιστοκλής Χριστοδούλου, εφημέριος του Ι.Ν. Αγίου Ελευθερίου οδού Αχαρνών, θα πραγματοποιήσει ομιλία στον Ι.Ν. Αγ. Τριάδας Πετρουπόλεως, τη Δευτέρα 26 Νοεμβρίου 2018, στις 18:30. Το θέμα της ομιλίας είναι «Η αγάπη και το ενδιαφέρον του Αγίου Παϊσίου για τους νέους».
Ενορίες
: Ι.Ν. Αγ. Τριάδας Πετρουπόλεως
23 Νοεμβρίου, 2018 - 22:02
Ομιλία για τον Άγιο Παΐσιο
Ο Πρωτοπρεσβύτερος π. Θεμιστοκλής Χριστοδούλου, εφημέριος του Ι.Ν. Αγίου Ελευθερίου οδού Αχαρνών, θα πραγματοποιήσει ομιλία στον Ι.Ν. Αγ. Τριάδας Πετρουπόλεως, τη Δευτέρα 26 Νοεμβρίου 2018, στις 18:30. Το θέμα της ομιλίας είναι «Η αγάπη και το ενδιαφέρον του Αγίου Παϊσίου για τους νέους».
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλέστερα Άρθρα
Ι.Μ. Φθιώτιδος
Μητροπολίτης Φθιώτιδος: «Όποιος είναι παιδί της Παναγίας αγαπά, συγχωρεί, προχωρά»
16.08.2024
Η εορτή της Κοιμήσεως της Θεοτόκου στην Ιερά Μητρόπολη Χαλκίδος
16.08.2024
Ο Επιτάφιος της Παναγίας στα Λέϊκα Καλαμάτας
16.08.2024
Σήμερα η ομιλία του Γέροντος Εφραίμ Βατοπαιδινού στο Πόρτο Λάγος