Το τραγούδι “Ποιος είδε άνοιξη καιρό…” δημιουργήθηκε με την αφιλοκερδή συμμετοχή όλων των καλλιτεχνών και όλα τα έσοδα που θα προκύψουν από τις προβολές του YouTube και από τα downloads&streaming, θα διατεθούν στο Γενικό Νοσοκομείο Νοσημάτων Θώρακος Αθηνών “Η Σωτηρία” για την αγορά νοσηλευτικού υλικού στο πλαίσιο της μάχης κατά του κορονοϊού.
Μουσική – Ιδέα: Αντώνης Μαρτσάκης
Στίχοι: Θεόφιλος Χριστουλάκης
Οργάνωση: Αντώνης Μαρτσάκης, Νίκος Στρατάκης, Σπυριδάκης Δημήτρης
Ενορχήστρωση – Διασκευή: Σπυριδάκης Δημήτρης
Λαούτα, Μαντολίνα, Μπάσο, Κρουστά: Σπυριδάκης Δημήτρης
Η ηχογράφηση και η μίξη των μουσικών οργάνων έγινε στο studio “Κυπαρίσσι”