05 Σεπτεμβρίου, 2019 - 21:51
Τελευταία ενημέρωση: 05/09/2019 - 21:57
Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ: “Αγιούλη μου”
Διαδώστε:
![Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ: “Αγιούλη μου”](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2019/09/α-187.jpg)
Με πολλή ιεροπρέπεια και ευλάβεια, εορτάστηκε η ανακομιδή των ιερών λειψάνων του εν Αγίοις πατρός ημων Νεκταρίου Επισκόπου Πενταπόλεως του Θαυματουργού στον ομώνυμο προσκυνηματικό Ιερό Ναό στην Καμάριζα Λαυρίου, ναόν τον οποίο έκτισε ο αείμνηστος χαρισματικός γέροντας Νεκτάριος Βιτάλης (+2018), από όπου αλιεύουμε τη ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ της σημερινής ημέρας.
ΦΩΤΟ: ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ Ι.Μ. ΜΑΝΗΣ
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Διαδώστε: