04/01/2021
04/01/2021
“Καλή χρονιά!” εκ μέρους της Ιεράς Μητροπολέως Σύρου και του Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτου κ. Δωροθέου με την δημοσίευση του ως άνω και του κάτωθι φωτογραφικού στιγμιοτύπου. Ο Σεβασμιώτατος ευλογεί τη νέα χρονιά με ένα μικρό αρνάκι στα χέρια του.
04 Ιανουαρίου, 2021 - 17:13
Τελευταία ενημέρωση: 04/01/2021 - 17:17
Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ: Ο ποιμήν ο καλός
![Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ: Ο ποιμήν ο καλός](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2021/01/α1.jpg)
“Καλή χρονιά!” εκ μέρους της Ιεράς Μητροπολέως Σύρου και του Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτου κ. Δωροθέου με την δημοσίευση του ως άνω και του κάτωθι φωτογραφικού στιγμιοτύπου. Ο Σεβασμιώτατος ευλογεί τη νέα χρονιά με ένα μικρό αρνάκι στα χέρια του.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλέστερα Άρθρα