Την δική του απάντηση για την μεγάλη απήχηση που είχε το βίντεο που τον δείχνει να τραγουδά το τραγούδι «Μην παραχαράσσετε την ιστορία», δίνει ο πατέρας Αλέξιος Καρυπίδης, ο ιεράς του ναού Αγίας τριάδας Βαλτερού Σερρών. Ο π. Αλέξιος φαίνεται να τραγουδά τον εν λόγω τραγούδι σε πούλμαν καθοδόν για το συλλαλητήριο που διοργανώθηκε στο Σύνταγμα την προηγούμενη εβδομάδα.
Επικαιρότητα
28 Ιανουαρίου, 2019
“Μην παραχαράσσετε την ιστορία”- Η απάντηση του π. Αλέξιου
Διαδώστε:
![](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2019/01/o-iereas-tragoydistis-toy-min-paracharassete-tin-istoria-ston-skai.jpg)
Διαδώστε: