21/12/2019
21/12/2019
Η Σχολική Εφορία Λευκονοίκου βράβευσε χθες τους άριστους μαθητές και μαθήτριες, αποφοίτους Λυκείου 2018-2019, και τα Φιλανθρωπικά Ιδρύματα «Ελένης Θ. Σαββίδου» και «Κυριακής Θούπα», απένειμαν τα οικονομικά βοηθήματα σε φοιτητές και φοιτήτριες, με καταγωγή από το Λευκόνοικο.
21 Δεκεμβρίου, 2019 - 13:41
Τελευταία ενημέρωση: 21/12/2019 - 13:17
Βράβευση μαθητών στο δήμο Λευκονοίκου
![Βράβευση μαθητών στο δήμο Λευκονοίκου](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2019/12/Εκδήλωση-Σχολικής-Εφορίας.1.jpg)
Η Σχολική Εφορία Λευκονοίκου βράβευσε χθες τους άριστους μαθητές και μαθήτριες, αποφοίτους Λυκείου 2018-2019, και τα Φιλανθρωπικά Ιδρύματα «Ελένης Θ. Σαββίδου» και «Κυριακής Θούπα», απένειμαν τα οικονομικά βοηθήματα σε φοιτητές και φοιτήτριες, με καταγωγή από το Λευκόνοικο.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Ετικέτες: Βράβευση μαθητών, Δήμος Λευκονοίκου